Merkure, 2022-11-30, 3:53 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Postime te reja · Antaret · Rregullorja · Kerko · RSS
 • Page 1 of 3
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Forum » New Posts
New Posts
 ThreadRepliesThread starterUpdates
Legjenda 1 admin 2010-11-07, 9:43 PM
Posted by: admin
Biologjia molekulare. 0 admin 2010-11-07, 9:09 PM
Posted by: admin
Eva Sotiri - Poezi 1 Juna 2010-11-07, 8:54 PM
Posted by: Juna
Gjë e gjëza 1 admin 2010-11-07, 8:53 PM
Posted by: admin
Historia Shqiptare 11 admin 2010-08-01, 11:36 AM
Posted by: admin
DROGAT 1 Juna 2010-08-01, 9:26 AM
Posted by: Juna
Morthi i kembeve 0 Juna 2010-08-01, 8:55 AM
Posted by: Juna
Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja 0 Juna 2010-08-01, 8:30 AM
Posted by: Juna
Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) 2 admin 2010-07-31, 11:49 PM
Posted by: admin
Federiko Garsia LORKA 3 admin 2010-07-31, 11:04 PM
Posted by: admin
Paul Celan 0 admin 2010-07-31, 11:00 PM
Posted by: admin
Ndre Mjeda 5 admin 2010-07-31, 10:56 PM
Posted by: admin
ARVANITËT DHE VLERAT E TYRE 0 admin 2010-07-10, 8:29 PM
Posted by: admin
Fotografi te rralla 3 admin 2010-07-10, 6:43 PM
Posted by: admin
Disa nga semundjet me misterioze qe ekzistojne ne bote. 0 Juna 2010-07-10, 10:23 AM
Posted by: Juna
Menyra e te shkruarit te disa personaliteteve shqiptare. 5 Juna 2010-07-10, 10:10 AM
Posted by: Juna
Sa e rendesishme eshte lumturia e njeriut qe doni? 1 admin 2010-07-09, 11:20 PM
Posted by: Juna
Rikthehet Schmitt: 'Skënderbeu ishte Arbër' 1 admin 2010-07-08, 2:29 PM
Posted by: admin
Disa nga fjalet e urta te popullit tone 0 Juna 2010-07-05, 8:44 AM
Posted by: Juna
Ekonomia 0 admin 2010-07-04, 0:44 AM
Posted by: admin
Filma shqiptar 0 admin 2010-07-04, 0:42 AM
Posted by: admin
Thënie për gjuhën 0 admin 2010-07-01, 10:38 PM
Posted by: admin
61 threads found. 22 threads displayed on the page.
 • Page 1 of 3
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 34

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • qokuenver
 • muskollaridenis
 • Hipnotizuesssi
 • Stela
 • Kristina
 • jamjamune


 • Kërko

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2022