Premte, 2023-09-29, 2:01 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Postime te reja · Antaret · Rregullorja · Kerko · RSS
Forum » Tema shoqërore
Tema shoqërore
 ForumThreadsRepliesUpdates
Aktualitete dhe intervista
Në këtë kategori do të gjeni ngjarjet me aktuale në momentet që shkruhen dhe intervista me personalitete te jetes artistike, shkencore, politike dhe të cdo fushe të rëndësishme të jetës shqiptare.
1 1 Merkure, 2010-06-30, 1:21 PM
Thread: “Ju tregoj te pathenat e hap...
Posted by: admin
Tema të përgjithëshme
Këtu do të diskutohen tema nga fusha të ndryshme të jetes . Gjithashtu do të ketë edhe tema që lidhen me problemet e momentit.
1 1 Premte, 2010-07-09, 11:20 PM
Thread: Sa e rendesishme eshte lumtu...
Posted by: Juna
Ekonomi dhe Biznes
Ekonomia është një shkencë shoqërore që merret me studimin e prodhimit, shpërndarjes dhe konsumit të të mirave dhe shërbimeve.
1 0 Diele, 2010-07-04, 0:44 AM
Thread: Ekonomia
Posted by: admin
Zonë e lirë
Ne kete forum mund te hapni tema te ndryshme dhe te diskutoni lirshem. Perdoreni ket forum per chit chat.......
0 0 No posts
Dashuri dhe Pasion
Dashuri dhe Pasion: Dashuria - ndjenja me e bukur njerëzore, pasioni dhe sekretet e lidhura me jetën intime do të jenë pjesë e këtij forumi.
0 0 No posts

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 34

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • qokuenver
 • muskollaridenis
 • Hipnotizuesssi
 • Stela
 • Kristina
 • jamjamune


 • Kërko

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2023