Ejnte, 2024-07-25, 2:10 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Postime te reja · Antaret · Rregullorja · Kerko · RSS
Forumi Letrar
 ForumThreadsRepliesUpdates
Letërsia Shqiptare
Letërsia është tërësia e të gjitha veprave të shkruara (artistike) dhe të veprave nga lëmi i krijimtarisë gojore, që janë shkruar më herët.
1 8 Merkure, 2010-06-30, 9:09 AM
Thread: Letersia shqiptare
Posted by: admin
Shkrimtarë shqiptarë
Këtu do të gjeni gjithshka nga bota e pasur e shkrimtarëve shqiptarë. Proza dhe poezia më e mirë shqiptare do të jetë shoqëruesja juaj në këtë forum.
7 59 Diele, 2010-11-07, 8:54 PM
Thread: Eva Sotiri - Poezi
Posted by: Juna
Letërsi e Huaj
Letërsia e huaj dhe kolosët e saj. Të njihemi më shumë dhe më nga afër me kryeveprat botërore të letërsisë së huaj.
5 7 Shtune, 2010-07-31, 11:04 PM
Thread: Federiko Garsia LORKA
Posted by: admin
Enciklopedia letrare
Enciklopedia letrare: Njoftime, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetën e krijimtarinë e shkrimtarëve.
0 0 No posts
Poezi dhe krijime të forumistëve
Miresevini në Forumin Universi shqiptar për të shprehur gjithë talentin, idetë dhe ndjenjat tuaja në krijimtarine letrare.
0 0 No posts

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 34

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • qokuenver
 • muskollaridenis
 • Hipnotizuesssi
 • Stela
 • Kristina
 • jamjamune


 • Kërko

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2024