Merkure, 2019-06-26, 0:41 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Postime te reja · Antaret · Rregullorja · Kerko · RSS
 • Page 1 of 1
 • 1
Forum » Zona Sportive » Sporti ne botë » Cameron, me sytë nga Anglia
Cameron, me sytë nga Anglia
adminPublikuar: 2010-06-25, 3:00 PM, Premte| Postimi nr: 1
Major
Group: Administrators
Postime: 99
Reputacioni: 14
Status: Offline
Kryeministri i Britanisë, David Cameron deklaroi se do ta ndjekë me interes të madh ndeshjen e kombëtares angleze kundër Gjermanisë, edhe pse do të jetë duke marrë pjesë në një takim me drejtues vendesh.

Por, Cameron tha me shaka se nuk do të ulet pranë kancelares së Gjermanisë, Angela Merkel. “Nuk jam i sigurtë nëse do të ishte diçka e sigurtë. Kam frikë se mund të humbasim kontrollin”, tha kryeministri britanik.

Për Anglinë, Cameron u shpreh se është një ekip i madh me lojtarë shumë të mirë dhe një trajner të jashtëzakonshëm.
 
Forum » Zona Sportive » Sporti ne botë » Cameron, me sytë nga Anglia
 • Page 1 of 1
 • 1
Search:

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 32

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • Kristina
 • Stela
 • Hipnotizuesssi
 • muskollaridenis
 • qokuenver


 • Kërko

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2019