Ejnte, 2024-07-25, 0:43 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Postime te reja · Antaret · Rregullorja · Kerko · RSS
Forumi Kulturor
 ForumThreadsRepliesUpdates
Arti dhe kultura
Gjithe informacionet rreth artit dhe kultures dhe vlerat e pavdekshme të gjiganteve në këtë fushë mund t'i postoni në këtë forum.
3 1 Merkure, 2010-06-30, 1:02 PM
Thread: Kanuni
Posted by: admin
Artet figurative
Fillimet e artit figurativ në truallin e Shqipërisë janë të hershme. Gjurmët e para i përkasin periudhës se neolitit.
1 2 Merkure, 2010-06-30, 1:14 PM
Thread: Artet e Bukura të Shqipërisë
Posted by: admin
Albumi Fotografik
Tek ky forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare. Natyra shqiptare, pika turistike si dhe foto nga bota e artit.
1 3 Shtune, 2010-07-10, 6:43 PM
Thread: Fotografi te rralla
Posted by: admin
Muzika
Muzika është një art, argëtim, ose akivitet tjetër njerëzor, që përfshinë strukturën dhe tingujt e dëgjueshëm, mëgjithëse definimi i muzikës ndryshon.
3 3 Merkure, 2010-06-30, 1:37 PM
Thread: Muzika profesioniste
Posted by: admin
Kinomatografi
Kinemaja shqiptare si dhe ajo e huaj në këtë forum.
2 0 Diele, 2010-07-04, 0:42 AM
Thread: Filma shqiptar
Posted by: admin
Kuzhina
Kuzhina shqiptare dhe e huaj Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të vecanta nga mbarë bota.
0 0 No posts

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 34

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • qokuenver
 • muskollaridenis
 • Hipnotizuesssi
 • Stela
 • Kristina
 • jamjamune


 • Kërko

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2024