Premte, 2023-09-29, 1:05 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Postime te reja · Antaret · Rregullorja · Kerko · RSS
 • Page 1 of 1
 • 1
Archive - read only
Forum » Të njohim forumin dhe antarët » Rregullat e Forumit » Rregullat e Forumit
Rregullat e Forumit
adminPublikuar: 2010-06-25, 3:42 PM, Premte| Postimi nr: 1
Major
Group: Administrators
Postime: 99
Reputacioni: 14
Status: Offline
Ne kete forum eshte e ndaluar ne menyre absolute te shkruhen mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet qe veprojne ne shoqerine shqiptare dhe me te gjitha vendet e tjera. Shkrime të tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe nese eshte e nevojshme njoftimin e ISP-së tuaj autoriteteve perkatese qe merren me mbrojtjen e ligjit). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave.

Administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do t'i jepet askujt pa lejen tuaj, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës neqoftese ky informacion vidhet apo eshte i falsifikuar ose bie ndesh me interesat e dikujt, per kete do te pergjigjeni ju vete personalisht.

Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit).

Çdo anëtar i forumit është i detyruar t'i respektojë këto rregulla pa përjashtim.

Argëtohuni sa të mundeni në Forumin tonë.
Mundohuni të jeni të sjellshëm dhe ndihmoni njëri tjetrin në forum.
Bëni një kërkim perpara se të hapni një temë të re.

Mesazhet që nuk përmbushin qoftë edhe një prej ketyre kushteve do të modifikohen ose fshihen nga moderatoret.

Anëtarët që thyejnë në mënyre te perseritur këto rregulla nuk do të lejohen të shkruajne në forum për një periudhe të caktuar ose do të përjashtohen.

- Postimet ne forum duhet te jene ne gjuhen shqipe, pervec rasteve te vecanta si citime, tekste kengesh, etj. - Cdo postim duhet t’i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates. Ne rast te kundert postimet do te editohen ose fshihen.

- Te evitohet dublikimi i temave. Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme eshte hapur me pare nga dikush tjeter. - Ndalohet perdorimi i dialektit te theksuar,

- Ndalohen shronjat kapitale ( të mëdha) - Postimet me permbajtje raciste, ofendime krahinore ose fetare jane rreptesisht te ndaluara. Shkrime te tilla mund te cojne ne perjashtimin tuaj pa paralajmerim.

- Postimet qe permbajne materiale pornografike (foto, tekste ose lidhje me faqe te tilla) do te fshihen, dhe autori i tyre do te perjashtohet pa paralajmerim.

- Reklamimi i websiteve te tjera, me qellim komercial eshte i ndaluar.

- Moderatoret kane te drejte te modifikojne apo fshijne cdo postim qe ata e shohin te arsyeshem. Nese mendoni se postimi juaj eshte fshire apo modifikuar pa te drejte, duhet te ankoheni tek administratori. Ne rast te kundert, nese sulmoni direkt nje moderator, do te perjashtoheni pa paralajmerim.

- Rregullat e mesiperme mund te ndryshohen ne cdo cast nga stafi i forumit, prandaj jeni te lutur te lexoni here pas here kete rregullore.

 
Forum » Të njohim forumin dhe antarët » Rregullat e Forumit » Rregullat e Forumit
 • Page 1 of 1
 • 1
Search:

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 34

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • qokuenver
 • muskollaridenis
 • Hipnotizuesssi
 • Stela
 • Kristina
 • jamjamune


 • Kërko

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2023