Ejnte, 2024-07-25, 0:27 AM
Shqiperia Etnike
Main Registration Login
Welcome Guest
Main » 2010 » Qeshor » 24
Jose Mourinho është prezantuar edhe zyrtarisht si trajner i Real Madridit sot në dhomën e shtypit në Santiago Bernabeu. Një javë pasi fitoi Ligën e Kampionëve me Interin në Bernabeu, Mourinho është rikthyer në të njëjtin stadium për të pasuar Manuel Pellegrini në karrigen e trajnerit. Mourinho ka qenë i shoqëruar në konferencë nga menaxheri gjeneral Jorge Valdano. "Nuk e di nëse jam lindur për të stërvitur Real Madridin, por sigurisht jam lindur për të qenë trajner. Më pëlqejnë sfidat dhe kjo është një sfidë për mua. Jam joshur nga historia e shkëlqyeshme dhe tradita që ka Madridi, por po ashtu edhe për shkak të frustrimit të tyre në vitet e fundit për të fituar tituj”, tha Mourinho. Ai theksoi se Madridi është një klub i veçantë, dhe të ... Read more »
Shikuar: 1796 | Nga: admin | Date: 2010-06-24 | Komente (0)

Autori i rezolutes per proceset integruese te Shqiperise, Nikolaos Chountis, tha dje se Komisioni i Jashtem ishte i bindur qe te mbroje liberalizimin e vizave per shqiptaret brenda ketij viti. Ne nje prononcim pas votimit te djeshem, Chountis tha se "kishte nje amendament qe te ndryshohej paragrafi per vizat, por ne dhe i gjithe Komisioni i Jashtem i Parlamentit dolen kunder ketij ... Read more »
Shikuar: 1962 | Nga: admin | Date: 2010-06-24 | Komente (0)

Identifikohu

Naviguesi i Faqes

Postimet e fundit
 • Legjenda (1)
 • Biologjia molekulare. (0)
 • Eva Sotiri - Poezi (1)
 • Gjë e gjëza (1)
 • Historia Shqiptare (11)
 • DROGAT (1)
 • Morthi i kembeve (0)
 • Stina e nxehtë,kujdesi ndaj sëmundjeve që sjell kequshqyerja (0)
 • Pjetër Bogdani ( 1625 - 1689 ) (2)
 • Federiko Garsia LORKA (3)

 • Sondazh
  Cilin e mendoni si favoritin aktual për të fituar Botërorin 2010?
  Totali i përgjigjjeve: 34

  Statistikat

  Aktualisht ne linje: 1
  Vizitore: 1
  Antar: 0

  Foto Albumi

  Top Poster
 • admin
 • Juna
 • Ghost
 • Alesio
 • qokuenver
 • muskollaridenis
 • Hipnotizuesssi
 • Stela
 • Kristina
 • jamjamune


 • Kërko

  Kalendari
  «  Qeshor 2010  »
  SuMoTuWeThFrSa
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930

  Arkiv

  Shqiperia Etnike ne Fb
 • Shqiperia Etnike


 • News
  [2010-06-23]
  PE shtyn votimin për Shqipërinë (0)
  [2010-06-24]
  Europarlamentaret: Vizat, pse refuzuam kushtezimin (0)
  [2010-06-24]
  Spanjë, Jose Mourinho prezantohet zyrtarisht si trajner i ri Real Madridit (0)
  [2010-06-26]
  Capello: Nuk jam i çmendur, Anglia mund të fitoj KB (0)
  [2010-06-26]
  Shqiptaret mbeten me te varferit ne Evrope (0)
  [2010-06-27]
  Google po skanon një milion libra nga bibliotekat e Romës dhe Firences (0)
  [2010-06-28]
  Kriza, “Guardian”: Greqia nxjerr në shitje ishujt (0)
  [2010-06-29]
  Empire Total War MULTi8-PROPHET (0)
  [2010-06-29]
  Grand Theft Auto 4 (official version) (0)
  [2010-06-30]
  Korrupsioni, zbardhen emrat e pedagogëve të arrestuar në Kamëz (0)

   
  Copyright Shqiperia Etnike © 2024